Kuru Köpek Maması

Köpek mamaları kategorimizdeki geniş ürün yelpazemizi keşfedin! Köpeğinizin yaşına, ırkına veya özel sağlık ve diyet ihtiyaçlarına uyan köpek mamasını mutlaka bulacaksınız. Hangi ırk veya cins olursa olsun dört ayaklı arkadaşınız; aralarında  Acana, N&D, Orijen, Pro Plan, Royal Canin, Hill's ve daha birçok markanın bulunduğu kuru köpek maması kategorisini çok sevecek. Alternatif olarak konserve köpek mamaları kategorimiz de ilginizi çekebilir.

 • 12
 • 24
 • 64
  1. Happy Dog NaturCroq Rind & Reis Köpek Maması + Ölçü Kabı HEDİYELİ!

   Biftek etli yetişkin köpek maması

   Normal enerji ihtiyacı olan tüm ırklar için biftekli ve pirinçli yetişkin köpek mamasıdır.

   Protein kaynağı : Biftek, tavuk eti, deniz balığı

   Karbonhidratlar :... Daha Fazla Bilgi

   15 kg

   fiyatı 225,00 TL

   şimdi 199,00 TL

   (13,27 TL/Kg) ( 15,00 TL/ Kg )
  2. Happy Dog NaturCroq Lamm & Reis + Ölçü Kabı HEDİYELİ!

   Happy Dog NaturCroq Lamm & Reis Köpek Maması + Ölçü Kabı HEDİYELİ!

   Kuzu etli yetişkin köpek maması

    Normal enerji ihtiyacı olan tüm ırklar için kuzu etli ve pirinçli yetişkin köpek mamasıdır. Hassas köpekler için de uygundur.

   Protein kaynağı :... Daha Fazla Bilgi

   15 kg

   fiyatı 225,00 TL

   şimdi 199,00 TL

   (13,27 TL/Kg) ( 15,00 TL/ Kg )
  3. Happy Dog Supreme Sensible Ireland Köpek Maması + Ölçü Kabı HEDİYELİ!

   Yetişkin hassas köpekler için super premium mama

   Tüm ırk yetişkin hassas köpekler için süper premium köpek mamasıdır. Besleyici somon balığı içerir – %12 . Deri ve... Daha Fazla Bilgi

   12,5 kg

   fiyatı 289,00 TL

   şimdi 249,00 TL

   (19,92 TL/Kg) ( 23,12 TL/ Kg )
  4. Happy Dog NaturCroq Lamm & Reis Köpek Maması 15 + 3 kg HEDİYELİ!

   Happy Dog NaturCroq Lamm & Reis Köpek Maması 15 + 3 kg HEDİYELİ!

   Kuzu etli yetişkin köpek maması

    Normal enerji ihtiyacı olan tüm ırklar için kuzu etli ve pirinçli yetişkin köpek mamasıdır. Hassas köpekler için de uygundur.

   Protein kaynağı :... Daha Fazla Bilgi

   15 + 3 kg hediyeli

   fiyatı 225,00 TL

   şimdi 199,00 TL

   (11,06 TL/Kg) ( 12,50 TL/ Kg )

  Kuru Köpek Maması


  Dostunuz için en iyi mamayı seçin

  Köpek mamaları kategorimizdeki geniş ürün yelpazemizi keşfedin! Köpeğinizin yaşına, ırkına, veya özel sağlık ve diyet ihtiyaçlarına uyan mamayı mutlaka bulacaksınız. Hangi ırk veya cins olursa olsun dört ayaklı arkadaşınız; aralarında  Acana, Orijen, Pro Plan, Royal Canin, Hill's ve daha birçok markanın bulunduğu bu bölümümüzü çok sevecek. Peki, doğru mama seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

  İşte birkaç tavsiye…

   

  Köpeğinizin boyunu ve yaşını göz önünde bulundurun

  Yavru köpekler -özellikle ilk beş ay- kalori bakımından zengin; kalsiyum, protein ve mineral yoğunluklu köpek mamalarıyla beslenmelidir. Öte yandan yaşlı köpekler lifli ve daha az kalorili köpek mamalarıyla beslenmelidir. Yaş kadar önemli bir diğer faktör de köpeğinizin boyutudur. Farklı boylardaki köpeklerin farklı fiziksel ihtiyaçları olur. Örneğin küçük köpekler büyük boyutlu dostlarına göre daha yüksek enerji içeren mamalara ihtiyaç duyar.

   

  Kuru mama mı yoksa konserve mama mı?

  Kuru köpek mamaları gün boyunca taze kalır ve ekonomiktir. Köpeğinize gün içerisinde küçük öğünler verebilmenize olanak tanır. Paketini iyi kapatırsanız kuru köpek maması çok uzun süre taze kalacaktır. Ayrıca kuru köpek mamaları köpeğinizin dişlerini güçlendirirken, çene kaslarını da çalıştırdığı için iyi bir egzersizdir.

  Önemli: Bol miktarda kuru mama tüketen köpeklerin mutlaka bol su içmeleri gerekmektedir. Köpeğinizin her zaman taze içme suyunun olduğundan emin olun. En iyisi köpeğinizi kuru ve ıslak mama ile bir arada beslemektir. Mamaları köpeğinize ayrı kaplarda servis etmeyi unutmayın.

   

  Özel ihtiyaçlara özel mamalar

  Mama seçiminde en önemli unsurlardan birisi de köpeğinizin sağlık durumudur. Hassas mide, deri ve eklem problemleri veya alerji sorunu yaşayan köpeğinize uygun olan köpek mamasını veterinerinizin yardımıyla rahatça seçebilirsiniz.

  Her zaman için zooplus kampanyalarını inceleyin ve bir sonraki köpek maması siparişinizde daha fazla kar edin.

  Yukarı Dön