Mama ve Su Kapları

zooplus farklı model ve boyutlarda köpek kaplarından oluşan bir ürün portföyü sunmaktadır. Paslanmaz çelik köpek kaplarının temizlemesi kolaydır ve hem seyahat hem de dış mekan kullanımı için çok uygundur. Eğer evinizden çok uzun zaman uzak kalıyorsanız, tercih ettiğiniz zamanda mama ve su vermeye de programlayabileceğiniz otomatik mama kaplarına göz atmanızı tavsiye ederiz. 

 • 12
 • 24
 • 64
  1. Pet Safe Aqua Cube Su Pınarı

   Dostunuzun her daim taze ve lezzetli içmesini sağlayan otomatik su pınarı

   Sade, güvenli ve dostunuzun sağlığına yararları ispatlanmıştır. 1,2 litrelik su kapasitesiyle, Petsafe Aqua Cube Su... Daha Fazla Bilgi

   1,2 litrelik su pınarı

   fiyatı 160,00 TL

   şimdi 149,00 TL

   4'lü kömür filtre

   fiyatı 64,00 TL

   şimdi 59,90 TL

  2. Pet Safe 5 Öğünlük Otomatik Mama Kabı

   5 öğün için, kedinizin veya köpeğinizin mamasını planlamanıza yardımcı otomatik mama kabı

   Eve dönemediğinizde kediniz ve köpeğiniz aç kalacak diye telaşlanmayın, suçluluk duymayın. Mama kabının 5... Daha Fazla Bilgi

   5 x 230 gr

   fiyatı 339,00 TL

   şimdi 325,00 TL

  3. Pet Safe 2 Öğünlük Otomatik Mama Kabı

   Pet Safe 2 Öğünlük Otomatik Mama Kabı

   Kedinizin veya köpeğinizin 2 öğünlük yemeğini planlamanızı sağlayan otomatik mama kabı 

   Evde yokken kedinizin ve köpeğinizin beslenmesini bu sistemle sağlayabilirsiniz. Mama kabı belirlediğiniz iki ayrı zamanda... Daha Fazla Bilgi

   2 x 337 gr

   fiyatı 245,00 TL

   şimdi 189,00 TL

  4. Petsafe Aqua Stream Su Pınarı

   Pet Safe Aqua Stream Su Pınarı

   Dostunuzun her daim taze ve lezzetli içmesini sağlayan otomatik su pınarı

   Sade, güvenli ve dostunuzun sağlığına yararları ispatlanmıştır. 1,8 litrelik su kapasitesiyle, Petsafe Aqua Stream Su... Daha Fazla Bilgi

   1,8 litrelik su pınarı

   fiyatı 310,00 TL

   şimdi 295,00 TL

  Köpek Mama Kapları

   

  Tüm köpekler, yemek vaktinin günün çok önemli bir saati olduğu konusunda hemfikir.

   

  O zaman neden tüylü dostunuza mükemmel köpek maması kaplarımızdan birini almıyorsunuz? Aradığınız ister zarif bir seramik tasarım, ister yüksekliği ayarlanabilir bir köpek maması standı olsun, köpeğinizin tercih ettiği kabı zooplus'ta bulacağınıza eminiz.

  Favori tasarımlarımız:

  • Plastik Köpek Mama Kapları: Plastik köpek mama kapları, dış mekanda kullanım için idealdir ve çeşitli parlak renklerde ve eğlenceli tasarımlarda sunulur. Birçok tasarımın çizilmeye ve darbelere dayanıklı olması, bu ürünleri seyahatlerde kullanım için mükemmel kılar. Plastik köpek mama kapları çok yönlü ve temizlemesi kolaydır - çoğu tasarım bulaşık makinesinde yıkanabilir!

   

  • Seramik Köpek Mama Kapları: Zooplus'ta, yüksek kaliteli, dayanıklı seramikten yapılmış, muhteşem bir geleneksel köpek mama kapları yelpazesi vardır. Seramik köpek mama kapları, kabın kaymasını önleyecek kadar ağırdır. En enerjik köpeklerle bile kabı devirmeden mamalarının tadını çıkarabilir - kendi yemeğinden başka bir köpeği doyuracak kadar mama taşıran tüm köpekler için mükemmeldir!

   

  • Metal Köpek Mama Kapları: Hafif ve yüksek kaliteli, paslanmaz çelik köpek mama kapları, çok dayanıklı ve hijyenik olduklarından mükemmel bir seçimdir. Bulaşık makinesinde yıkanabildikleri için bu köpek mama kaplarının temizliği kolaydır ve çoğu tasarımda kabın kaymasını önlemek için kaymaz kauçuk taban bulunmaktadır.

   

  • Köpek Mama Stantları: Köpeğinizin mamasını, daha doğal bir besleme seviyesine yükselten ve köpeğinizin sindirimini iyileştirmeye yardımcı olan bir köpek maması standında sunarak yemek vaktini daha kolay hale getirin. Çoğu tasarım tamamen ayarlanabilirdir, bu nedenle, ağrılı eklemlere sahip yaşlı köpekler için mükemmeldir.

   

  Köpeğiniz için geniş aksesuar yelpazesi: 

   

  Merak etmeyin, kedi dostunuzu da unutmadık! Siz ve kedinizin birçok seçeneğe sahip olması için kedi mama kapları ve su pınarlarından oluşan geniş bir yelpazemiz de var!

   

   

  Yukarı Dön