Hakkımızda

www.zooplus.com.tr 5 yaşında!

www.zooplus.com.tr olarak Türkiye’deki 5. yılımızda, en iyi marka ve kalitede ürünleri; avantajlı fiyatlarla ve üstün hizmet kalitesiyle sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu süre içerisinde bizlerle birlikte olduğunuz ve zooplus kalitesini seçtiğiniz için siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

zooplus, hem evcil hayvanlarınız hem sizin için en iyisi!

zooplus olarak; 1999 yılından beri hayvanseverlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu süreçte edindiğimiz uzmanlık ve tecrübe sayesinde; evcil hayvanlarınız için en kaliteli marka ve ürünleri, uygun fiyatlarla ve üstün hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Yaklaşık 3000 üründen oluşan geniş ürün yelpazemizi sadece genişletmek için değil, aynı zamanda sizlere en uygun fiyatlarla sunmak için de çabalıyoruz.

Avrupa’nın en büyük Online Pet Shop’u olarak, evcil hayvanlarla beraber yaşamanın, hem bireyler hem de toplumlar için öneminin farkındayız. Bunun için, binlerce kaliteli ürüne; hızlı ve güvenli bir şekilde, uygun fiyatlarla, ulaşmanızı sağlıyoruz. Kısacası tek bir tıkla, sevgili yavrunuzun tüm ihtiyaçlarını kapınıza getiriyoruz.

Evcil hayvan ebeveynliğinin hızla arttığı bugünlerde; blogumuz, sosyal medya kanallarımız ve müşteri yorumlarıyla, hem bilgiye kolay ulaşılmasını, hem de hayvanseverleri biraraya getirebilmeyi hedefliyoruz. Çünkü biz hem bilginin gücüne hem de hayatın paylaşınca güzel olduğuna inanıyoruz!

Çevremize karşı sorumluklarımızın farkındayız.

Ürünlerimizin çevreye ve sağlığa zararlı olmamasına özen gösteriyoruz. Bunun yanısıra sokaktaki dört ayaklı dostlarımızı da unutmuyor; her ay onlara 1 ton mama dağıtıyoruz. Siz de sokaktaki dostlarımızı mama, su ve sevginizle beslemeyi lütfen unutmayın.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin gizliliğini korumak (bunun için alışveriş işlemlerinde 128-bit SSL şifreleme kullanmaktayız yani kredi kartı ve adres bilgileriniz sistemimize şifreli olarak kaydedilmektedir), ayrımcılık yapmamak, transparan ve adil satış şartları sunmak başlıca ilkelerimiz arasındadır. Ayrıca çalışanlarımızdan, rakiplerimize kadar kurduğumuz tüm ilişkiler de karşılıklı güveni, saygıyı gözetiyoruz.

zooplus; Almanya’nın Münih, Fransa’nın Strasburg, İngiltere’nin Oxford, Polonya’nın Krakow, İtalya’nın Cenova, İspanya'nın Madrid ve ülkemizin İstanbul şehirlerinde olmak üzere, bünyesinde 26 ülkeden çalışan barındıran zooplus, 25 farklı ülkeye hizmet vermekteyiz. Böylece, Finlandiya’dan İtalya’ya, İspanya’dan Slovakya’ya evcil hayvan ebeveynliğini destekliyor ve 365 gün en uygun teklifleri, en iyi hizmetle sunabilmek için çalışıyoruz. Bu başarı ve sahip olduğumuz büyüme hedefi; kendini işine adamış, profesyonel ve uluslararası bir takım ortaya çıkartmıştır.

Güncel kampanyalarımız, yarışmalarımız ve ürünlerimizden haberdar olmak için:

/zooplusturkiye

/zooplustr

/zooplusturkiye

/zooplustr

zooplus blog UK blog.zooplus.com.tr


Bize Ulaşın.

Herhangi bir sorunuz olduğunda Müşteri Hizmetleri servisimiz her zaman size yardım etmeye hazırdır. Bize ulaşmak için dilediğiniz yöntemi seçebilirsiniz:

-Telefon ile: Hafta içi 09:00-21:00 ve cumartesi 10:00 - 17:00 saatleri arasında 0850 333 8383 no'lu destek hattımızdan,

-İletişim formu ile: 24 saat sitemizin ana sayfasında sağ üst köşesinde yer alan Online İletişim Formu'ndan,

-Canlı destek ile: Hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında sitemizin sağ alt köşesindeki Canlı Destek bölümünden bize ulaşabilirsiniz.


Merkez ofisimiz : zooplus, Ataşehir Bulvarı Gardenya Plaza 5 No:42/A Blok, Kat:8, Ataşehir/İstanbul

Depo ve iadeler merkezimiz: zooplus Evcil Hayvan Ürünleri ith. İhr ve Tic.Ltd. Sti. Panalpina Logistics Center Cumhuriyet Mah. Plevne Cad.B Blok No:5 41420 Çayırova - KOCAELİ